• Išpardavimas!
Žaidimas The Witcher 3 Wild Hunt + Dark Souls III PS4 - 1
 • Žaidimas The Witcher 3 Wild Hunt + Dark Souls III PS4 - 1

Žaidimas The Witcher 3 Wild Hunt + Dark Souls III PS4

30,99 €
Su mokesčiais

Žaidimas The Witcher 3 Wild Hunt ir Dark Souls III PS4

Du žaidimai viename diske

KODAS: CUSA 01439 ir CUSA 03365

Kiekis
Paskutinė prekė

 

Saugumo politika (redaguojama modulyje "Kliento patikinimas")

 

Pristatymo politika (redaguojama modulyje "Kliento patikinimas")

 

Grąžinimo politika (redaguojama modulyje "Kliento patikinimas")

 • „The Witcher 3: Wild Hunt“ yra epinis veiksmo vaidmenų žaidimas, vykstantis didžiuliame atvirame pasaulyje, sukurtas „CD Projekt Red“. Tai istorija apie Geraltą iš Rivijos, profesionalų pabaisų medžiotoją, žinomą kaip Raganius, kai jis pradeda jaudinančius ieškojimus, siekdamas surasti savo įvaikintą dukrą ir susidoroti su Laukine medžiokle – pasauliui grėsminga antgamtine jėga.
 • Šiame tamsiame fantazijos pasaulyje žaidėjai prisiima Geralto vaidmenį, tyrinėdami vizualiai stulbinantį ir įtraukiantį atvirą pasaulį, užpildytą turtinga istorija, įvairiais kraštovaizdžiais ir ryškiais personažais. Kaip Geraltas, jūs turite prieigą prie daugybės sugebėjimų, ginklų ir magijos, žinomos kaip ženklai, kuriuos galite panaudoti norėdami nugalėti didžiulius priešus ir atlikti sudėtingas užduotis.
 • „The Witcher 3: Wild Hunt“ siūlo išsišakojusį pasakojimą su giliais pasirinkimais ir pasekmėmis, kurios lemia žaidimo rezultatą. Priimkite morališkai sudėtingus sprendimus, įsitraukite į politines intrigas ir užmegzkite santykius su įvairiais personažais. Be to, žaidime yra dinamiškas dienos ir nakties ciklas, oro sistemos ir tvirta kūrimo bei alchemijos sistema, suteikianti žaidimo gylio ir tikroviškumo.
 • „The Witcher 3: Wild Hunt“ su žavia istorija, nuostabiais vaizdais ir įtraukiančiu žaidimu siūlo nepamirštamą nuotykį, kupiną monstrų, magijos ir moraliai dviprasmiškų pasirinkimų.
 • Dark Souls III (PS4):
 • „Dark Souls III“ yra intensyvus ir sudėtingas veiksmo vaidmenų žaidimas, kurį sukūrė FromSoftware. Kaip paskutinė kritikų pripažintos Dark Souls serijos dalis, ji žaidėjams pristato tamsų ir atmosferinį pasaulį, kupiną pavojų ir nevilties.
 • Įsikūrę niūriame ir nykstančiame krašte, žaidėjai leidžiasi į klastingą kelionę kaip negyvas karys, pasirinktas sujungti liepsną ir atitolinti artėjančią tamsą. Žaidimas siūlo gilią ir sudėtingą istoriją, kuri atsiskleidžia per subtilų aplinkos pasakojimą ir susitikimus su mįslingais personažais.
 • „Dark Souls III“ yra žinomas dėl savo sudėtingo žaidimo, reikalaujančio tikslaus laiko, strateginės kovos ir aiškaus stebėjimo jausmo. Žaidėjai turi naršyti per pavojingą aplinką, kovoti su groteskų miniomis ir mesti iššūkį priešais, įskaitant didžiulius bosus, kurie išbando savo įgūdžius iki galo. Kiekvienas susitikimas reikalauja kantrybės, sumaniai išsisukinėti ir taktinių sprendimų priėmimo, kad būtų galima įveikti bauginančias galimybes.
 • Žaidimo mechanika leidžia kurti įvairius personažus, siūlant įvairius ginklų tipus, burtus ir įrangą, tinkančią skirtingiems žaidimo stiliams. Be to, kelių žaidėjų funkcijos leidžia bendradarbiauti arba konkurencijai bendrauti su kitais žaidėjais, suteikiant bendradarbiavimo ar konfrontacijos galimybių.
 • „Dark Souls III“ su savo nepaprastai gražiais vaizdais, sunkiais sunkumais ir giliu pasitenkinimo jausmu įveikiant iššūkius siūlo unikalią ir nepamirštamą patirtį ieškantiems tikrai sudėtingos ir naudingos žaidimų patirties.
CUSA 01439 - CUSA 03365
1 Vienetas
2017-08-25